polski    |    english    |    deutsch  
Zasady współpracy:
Zaproszenie do współpracy
Kancelaria Audytorska Małgorzata Jurga oferuje Państwu bardzo szeroki zakres usług, które świadczymy w sposób dogodny dla naszych Klientów i przez nich wybrany.
czytaj więcej
Miejsce świadczenia usług
Księgowość on-line
Prowadzenie ksiąg rachunkowych w formie on-line umożliwia Państwu bieżący i bezpośredni dostęp do aktualnych informacji finansowych i księgowych Państwa Przedsiębiorstwa, a tym samym podejmowanie natychmiastowych decyzji finansowych.
czytaj więcej
Księgowość - promocje
Księgowość - promocje

Dla nowych Klientów – promocja
Bez względu na to, czy zlecają Państwo prowadzenie swoich ksiąg lub nadzór nad nimi zewnętrznej firmie po raz pierwszy, czy, z różnych względów, zmieniają Państwo firmę zajmującą się Państwa finansami – wybierając Kancelarię Audytorską Małgorzata Jurga otrzymają Państwo podwójną obniżkę cen „na dobry początek” ― pierwszy miesiąc świadczenia usług proponujemy gratis, drugi miesiąc – za 50% ustalonej opłaty.

Dla Klientów rozpoczynających działalność – wsparcie
Wiemy ile wysiłku i opanowania wymaga założenie własnej działalności. Aby ułatwić i, o ile to możliwe, umilić Państwu rejestrowanie nowej firmy, naszą pomoc i doradztwo w zakresie rozpoczęcia działalności gospodarczej oferujemy w ramach ustalonych, stałych opłat – bez dodatkowych kosztów z Państwa strony.

Dla stałych Klientów – bonifikata
Mamy nadzieję, że będą Państwo na tyle zadowoleni ze współpracy z naszą Kancelarią, że polecą Państwo nasze usługi znajomym firmom bądź zaprzyjaźnionym przedsiębiorcom. Jako podziękowanie za zawarcie nowej umowy o stałej współpracy proponujemy Państwu bonifikatę w wysokości jednomiesięcznej opłaty za standardowo świadczone dla Państwa usługi.
Polecamy:
Polska – tu warto inwestować
Polska jest największym państwem Europy Środkowej i jednym z największych krajów – członków Unii Europejskiej.
czytaj więcej
Kontakt
Poznań
ul. Władysława Nehringa 8/1
60-247 Poznań
tel./fax: 0-61 677 43 75
tel. 0 664 979 686

Śrem
Plac 20 Października 31
63-100 Śrem
tel./fax: 0-61 283 01 34

e-mail: kancelaria@kancelaria-mj.pl
www: www.kancelaria-mj.pl