polski    |    english    |    deutsch  
Zasady współpracy:
Zaproszenie do współpracy
Kancelaria Audytorska Małgorzata Jurga oferuje Państwu bardzo szeroki zakres usług, które świadczymy w sposób dogodny dla naszych Klientów i przez nich wybrany.
czytaj więcej
Miejsce świadczenia usług
Księgowość on-line
Prowadzenie ksiąg rachunkowych w formie on-line umożliwia Państwu bieżący i bezpośredni dostęp do aktualnych informacji finansowych i księgowych Państwa Przedsiębiorstwa, a tym samym podejmowanie natychmiastowych decyzji finansowych.
czytaj więcej
Księgowość - promocje
Zaproszenie do współpracy

Kancelaria Audytorska Małgorzata Jurga oferuje Państwu bardzo szeroki zakres usług, które świadczymy w sposób dogodny dla naszych Klientów i przez nich wybrany. Proponujemy Państwu zarówno stałą współpracę, jak i wykonanie wybranych usług w określonym zakresie i czasie. Zawieramy z Państwem partnerską umowę o współpracy, a koszty naszych usług kalkulujemy zawsze w oparciu o powierzony zakres czynności i faktyczny nakład pracy.

Świadczenie naszych usług oraz sporządzenie raportów i opinii proponujemy także w języku niemieckim i angielskim. Zapraszając do współpracy, zapewniamy, że mogą być Państwo pewni naszego wsparcia i rzeczowych rad dotyczących minimalizowania kosztów oraz rozwijania Państwa działalności. Gwarantujemy Państwu nasze zaangażowanie, lojalność i rzetelność oraz – co równie ważne – zachowanie tajemnicy Klienta.

W sytuacji zainteresowania Państwa naszymi usługami prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z naszą Kancelarią:
Chętnie przygotujemy szczegółową ofertę obejmującą wskazany zakres prac. Warunki i detale współpracy proponujmy omówić w trackie ustalonego spotkania.
Polecamy:
Polska – tu warto inwestować
Polska jest największym państwem Europy Środkowej i jednym z największych krajów – członków Unii Europejskiej.
czytaj więcej
Kontakt
Poznań
ul. Władysława Nehringa 8/1
60-247 Poznań
tel./fax: 0-61 677 43 75
tel. 0 664 979 686

Śrem
Plac 20 Października 31
63-100 Śrem
tel./fax: 0-61 283 01 34

e-mail: kancelaria@kancelaria-mj.pl
www: www.kancelaria-mj.pl